Showuitslagen - Chinese Crested – Kampioensclubmatch Wijchen 2009    (* = dog in database/hond in database)

Wijchen 20-09-09
Keurmeester mevr. K. Voye (D.)

Reuen babyklas:
Jethro (M. van Elst) VB1, beste baby       *
Happy Dancing Just Joking
(W. & P. van Oosten) VB2     *
Happy Dancing Joining Jack
(W. & P. van Oosten) VB3     *
Don Santino de Grand Valeur
(M. van Elst) VB4     

Reuen puppyklas:
Timegarden Touching Your Heart (M. Tijdhof) VB1, beste pup     *
Freaky Floyd of the Queens Club
(A.S. Mannessen-Tilstra) B2     *

Reuen openklas:
Solino's Little Mr. Number One (V. Riesterer) U1, res.CAC     *
Taijan Dreamer Locomotion
(W. & P. van Oosten) U2     *
Solino's Mad Max
(G. van der Padt) ZG3     *
Timegarden Paradise Punch
(M. Tijdhof) ZG4     *

Reuen jeugdklas:
Aspen Artagasamazis (P. & I. Stolzenbach) U1, jeugdCAC     *

Reuen Kampioensklas:
Happy Dancing Gogo Gadget (W. & P. van Oosten) U1, CAC, BOS     *
Special Edition He's A Ruf Kud
(G. Hulsman) U2     *

Reuen fokkersklas:
Dance In The Dark of the Queens Club (A.S. Mannessen-Tilstra) U1     *

 

Teven babyklas:
Happy Dancing Joyful Jojo (P. Seuntjes) VB1     *

Teven puppyklas:
Barbietta Sirukoto ze Sádku (P. & I. Stolzenbach) VB1     *
Bed'ykins Hyacinth Blossom
(V. Riesterer) VB2      *
Solino's Pandora
(M. Ojevaar) VB3      *
Fancy Fay of the Queens Club
(A.S. Mannessen-Tilstra) VB4     *

Teven openklas:
Long Daz Into Night (G. van der Padt) U1     *
Gia ze Zatopené Chajdy
(A.S. Mannessen-Tilstra) U2     *
Happy Dancing Gorgeous Girl
(A. Huismans) ZG3     *

Teven tussenklas:
Granduca Nerone Pazzda (V. Riesterer) U1     *
Jackpot-Lyn of Charley's Generation
(G. Hulsman) ZG2      *

Teven jeugdklas:
Vanitonia C'est La Vie (S. Florecka) U1, jeugdCAC, beste jeugd     *
Solino's Noriko
(J. van der Padt) U2     *
Honeypie Top Model De Rama
(A.S. Mannessen-Tilstra) ZG3      *
Falling In Love of Roxy's Pride
(P. & I. Stolzenbach) ZG4      *
Barbarella's Angel Eyes
(E. Havenaar) ZG     *
Krasotka Star Duma Dear Darling
(F. Mutsaers) geen beoordeling     *

Teven Kampioensklas:
Happy Dancing Fantasy Fatima (W. & P. van Oosten) U1, CAC, BOB     *
Tender Touch of Roxy's Pride
(A.S. Mannessen-Tilstra) U2     *

Teven fokkersklas:
Happy Dancing Gotcha (W. & P. van Oosten) U1     *

 

back